Teklif İste

Taşımacılık

(0212) 485 54 84     (0542) 481 84 60

Taşımacılık - Paşaoğlu Grup

Çevre Mühendislerimizce bertaraf edilecek atıklarınızın tesisinizde incelenerek süreç takibi yapılmasıdır.

TEHLİKELİ ATIK TAŞIMA

Tehlikeli atıkların kontrollü ve yönetmelik kapsamında taşınması zorunlu bir nakliye türü olup geri kazanım veya bertaraf tesislerine getirilen yükümlülüklerini yerine getirme hizmetidir.

TEHLİKELİ ATIK NAKLİYESİNİ NASIL YAPACAĞIM ?

ehlikeli atıkların kontrolü yönetmeliğe göre tehlikeli atıklar yönetmeliğinin 11, 12 ve 13'üncü maddeleri doğrultusunda tehlikeli atık taşıma lisansı olan araçlarla taşınmasıdır. Taşıma işleminin gerçekleştirilebilmesi için atık üreticisinin kendi Motat sistemi üzerinden Taşıma talebi yapması ve sistemde otomatik olarak oluşan Taşıma Kontrol Numarasını (TKN) taşıma yapacak personelimize iletmesi zorunludur. Taşıma sırasında araç lisansı, sürücü eğitim sertifikası 'SRC5' ve atık üreticisi firma tarafından alınacak sevk irsaliyesi ile geri kazanım veya bertaraf tesisine götürülmektedir.

LİSANSLI ATIK TAŞIMA ARACININ NORMAL NAKLİYEDEN FARKI

Lisanslı araçlar, tehlikeli olan atıkların taşınmasında sızdırmazlık gibi özel önlemler almış olması ve bakanlık tarafından lisans verilmiş araçlarıdır. Yönetmelikte tehlikeli atıkların lisanslı araçla taşınmasına izin verilmektedir, normal araçla nakliyesi durumunda taşımaya izin verilmemektedir.

Hizmetlerimiz


Taşımacılık

Metal

Lojistik


Teklif İste

Hemen Ara (0212) 485 54 84
Whatsapp Hattı (0542) 481 84 60